O firmie

Firma „Car-Tourist”, nieprzerwanie od 1989 r. funkcjonuje na rynku turystycznym w Polsce, przysparzając swoim klientom niezapomnianych wrażeń i mile spędzonych chwil.
Od 1994 roku w naszej ofercie przodują obozy narciarskie, które poprzez swą profesjonalną organizację, wysoką jakość usług oraz atrakcyjność cen zyskują coraz szerszą grupę zwolenników.

Obecnie w swej ofercie proponujemy Państwu nowoczesne szkolenia narciarskie, uwzględniające obecne trendy w jeździe na nartach. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, zgodnie z programem nauczania narciarstwa zjazdowego Polskiego Związku Narciarstwa.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i grup osób w każdym wieku. Wiele lat pracy oraz zaangażowanie w organizację imprez narciarskich zostało docenione i nagrodzone przyznaniem „Car-Tourist” statusu Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej. Regularnie, od wielu lat, Szkoła otrzymuje licencję na prowadzenie działalności szkoleniowej, która uprawnia do prowadzenia szkolenia podstawowego i jest dodatkowym potwierdzeniem i gwarancją najwyższego poziomu szkolenia.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż nasza szkoła jest pierwsza i jedyna w województwie kujawsko–pomorskim!

Formularz kontaktowy

6 + 1 =

Cartourist logo

 

Car-Tourist – Biuro Podróży

Licencjonowana Szkoła Narciarska

ul. K. Gotowskiego 6 (BDT NOT)
85-030 Bydgoszcz

tel./fax 052 322 19 45

E-mail: info@cartourist.com